Luni-Vineri 9-16

Accesorii server

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable
 
310,30 lei
in stoc furnizor
HP 5 m Multimode OM3 LC/LC FC Cable
 
447,96 lei
la comanda, in 15 zile
Sursa server Dell 750W
 
1.660,60 lei
la comanda, in 15 zile
APC senzor de umiditate si temperatura
 
830,80 lei
in stoc furnizor
HPE FlexFabric 10Gb 2P 533FLR-T Adapter
 
2.909,10 lei
in stoc furnizor
Dell Kit - Lc-Lc 10m Fc Cable
 
202,32 lei
la comanda, in 15 zile
Server Acc Hdd Tray Hot-Swap/Mcp-220-00043-0n Supermicro
PRET SPECIAL
Server Acc Hdd Tray Hot-Swap/Mcp-220-00043-0n Supermicro
 
55,09 lei
in stoc magazin limitat
Cablu Server Intel AXXCBL800HDMS 937309 800mm
 
99,15 lei
in stoc furnizor
Intel Enhanced Value Rail Axxelvrail, Single
 
316,43 lei
in stoc furnizor
b-132
Supermicro CBL-SAST-0531 Mini-SAS HD to Mini-SAS HD...
 
99,15 lei
in stoc furnizor
Supermicro LSI BKT-BBU-BRACKET-05 Remote Mounting Board
 
531,52 lei
in stoc furnizor
HPE Smart Array E208e-p SR Gen10
 
23.526,96 lei
la comanda, in 10 zile
HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit
 
640,40 lei
in stoc furnizor
Hp Ext 2.0m Minisas Hd To Minisas Hd Cbl
 
465,53 lei
in stoc furnizor
HPE StoreEver 4m Mini SAS HD (SFF-8644) LTO Drive Cable for 1U...
 
970,27 lei
in stoc furnizor
HPE 9.5mm SATA DVD-ROM Jb Gen9 Kit
 
430,26 lei
la comanda, in 15 zile
HPE Universal SATA HH M.2 Kit
 
982,44 lei
la comanda, in 21 zile
Supermicro MBM-GEM-004, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s,...
 
1.156,74 lei
in stoc furnizor
Supermicro SNK-P0063AP4 sisteme de racire pentru calculatoare
 
221,16 lei
in stoc furnizor
b-132
Supermicro AOC-S100G-M2C-O placi/adaptoare de interfata
 
2.307,69 lei
in stoc furnizor
Cablu Supermicro CBL-NTWK-0942-MQ28C30M QSFP+
 
636,21 lei
in stoc furnizor