Luni-Vineri 9-16

Toate produsele de la Cisco (69 produse)

Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base
Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base
 
 
2.652,22 lei
in stoc furnizor
Cisco AC-to-DC power supply for 7900 phone series
 
 
362,61 lei
in stoc furnizor
Cisco Catalyst 2960-X 24 Gige Poe 370w, 2 X 10g Sfp+, Lan Base
 
 
10.504,10 lei
in stoc furnizor
Telefon IP Cisco 7821 Black
 
 
624,38 lei
in stoc furnizor
Cisco SFP-10G-SR-S=
 
 
1.378,05 lei
in stoc furnizor
Cisco RV345 Dual WAN Gigabit VPN Router
 
 
2.761,11 lei
in stoc furnizor
Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router
 
 
1.061,37 lei
in stoc furnizor
Cisco AIR-AP1832I-E-K9 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg...
 
 
3.152,65 lei
in stoc furnizor
Cisco Sg110-24 24-Port Gigabit Switch | 24 10/100/1000 Mbit/S |...
 
969,43 lei
in stoc furnizor
Cisco IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
 
 
152,41 lei
in stoc furnizor
Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch
 
 
1.592,54 lei
in stoc furnizor
Cisco SG250-08 8-Port Gigabit Smart Switch
 
 
849,42 lei
in stoc furnizor
Cisco Sg220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch
 
 
1.808,63 lei
in stoc furnizor
Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch
 
 
1.021,16 lei
in stoc furnizor
Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 
 
251,94 lei
in stoc furnizor
Switch Cisco 50 porturi SLM2048T-EU
 
 
5.041,83 lei
in stoc furnizor
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
 
1.081,59 lei
in stoc furnizor
Cisco SF110D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch
 
 
278,78 lei
in stoc furnizor
Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1
 
 
905,31 lei
in stoc furnizor
Accesoriu retea Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet 1000Base-LX...
 
 
695,63 lei
in stoc furnizor
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES
 
 
8.507,14 lei
in stoc furnizor
Cisco WS-C2960X-24TS-L Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN...
 
 
5.764,82 lei
in stoc furnizor
Cisco Cisco SF110D-08HP 8-Port 10/100 PoE Desktop Switch
 
 
466,99 lei
in stoc furnizor
Switch Cisco Sf110d-05, Fara Management, Fara Poe, 5x100mbps-Rj45
 
 
110,58 lei
in stoc furnizor