Luni-Vineri 9-16

Toate produsele de la Cisco (60 produse)

Cisco AC-to-DC power supply for 7900 phone series
 
 
367,73 lei
in stoc furnizor
Cisco Catalyst 2960-X 24 Gige Poe 370w, 2 X 10g Sfp+, Lan Base
 
 
22.184,85 lei
in stoc furnizor
Telefon IP Cisco 7821 Black
 
 
628,99 lei
in stoc furnizor
Cisco SFP-10G-SR-S=
 
 
1.441,29 lei
in stoc furnizor
Cisco AIR-AP1832I-E-K9 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg...
 
 
2.979,78 lei
in stoc furnizor
Cisco Sg110-24 24-Port Gigabit Switch | 24 10/100/1000 Mbit/S |...
 
1.566,91 lei
in stoc furnizor
Cisco IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
 
 
154,27 lei
in stoc furnizor
Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch
 
 
2.331,01 lei
in stoc furnizor
Cisco SG250-08 8-Port Gigabit Smart Switch
 
 
845,07 lei
in stoc furnizor
Cisco Sg220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch
 
 
1.967,97 lei
in stoc furnizor
Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch
 
 
1.015,90 lei
in stoc furnizor
Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 
 
394,37 lei
in stoc furnizor
Switch Cisco 50 porturi SLM2048T-EU
 
 
5.015,90 lei
in stoc furnizor
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
 
1.081,68 lei
in stoc furnizor
Cisco SF110D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch
 
 
436,41 lei
in stoc furnizor
Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch
 
 
257,63 lei
in stoc furnizor
Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1
 
 
916,37 lei
in stoc furnizor
Accesoriu retea Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet 1000Base-LX...
 
 
704,13 lei
in stoc furnizor
Cisco ASA 5508-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES
 
 
8.507,65 lei
in stoc furnizor
Cisco WS-C2960X-24TS-L Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN...
 
 
5.765,19 lei
in stoc furnizor
Switch Cisco Sf110d-05, Fara Management, Fara Poe, 5x100mbps-Rj45
 
 
111,91 lei
in stoc furnizor
Cisco Small Business SF110-24-EU SF110-24 24-Port 10/100 Switch...
 
 
583,61 lei
in stoc furnizor
Switch Cisco Sg112-24 Compact, 24x1000mbps-Rj45, 2xmini-Gbic
 
 
1.540,18 lei
in stoc furnizor
Switch Cisco Catalyst 2960-L, Cu Management, 16x1000mbps-Rj45,...
 
 
6.475,29 lei
in stoc furnizor