Luni-Vineri 9-16

Toate produsele de la Digitus (30 produse)

Convertor Digitus VGA to HDMI
 
91,63 lei
in stoc furnizor
DIGITUS USB Bluetooth 2.0 EDR tiny adapter
 
41,22 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Adapter mini DP-DVI (24+5) M/F
 
41,14 lei
in stoc furnizor
Digitus Switch Hdmi 3-Port, 4096x2160p 4k Uhd 3d, Hdcp1.3, With...
 
133,15 lei
in stoc furnizor
Digitus Mini Switch Hdmi 2-Port, 1920x1080p Fhd 3d, Hdcp1.3
 
41,39 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Premium CAT 6A S-FTP patch cable, Length 3,0m, Color grey
 
21,11 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Premium CAT 6A S-FTP patch cable, Length 5,0m, Color grey
 
31,37 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 2,0m, Color grey LSZH
 
19,33 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 3m, Color grey LSZH
 
12,61 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Premium CAT 6 UTP patch cable, Length 5m, Color grey LSZH
 
18,99 lei
in stoc furnizor
Cablu Fibra Optica Multimodal Digitus LC-LC Duplex 2m
 
38,46 lei
in stoc furnizor
DIGITUS DK-2932-02 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM...
 
35,15 lei
in stoc furnizor
Patch Cord fibra optica, Digitus, LC / LC OM3 3m, Portocaliu
 
30,70 lei
in stoc furnizor
Digitus Cablu Fibra Optica ASSMANN ELECTRONIC DK-2533-02/3 LC -...
 
39,75 lei
in stoc furnizor
Patch Cord fibra optica, Digitus, LC / SC MM 1m OM3 50/125...
 
36,68 lei
in stoc furnizor
DIGITUS DK-2933-02 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM...
 
36,68 lei
in stoc furnizor
Digitus Cablu Patchcord FO SM 9/125 DUPLEX 1 M
 
35,15 lei
in stoc furnizor
Digitus Cablu Fibra Optica ASSMANN ELECTRONIC SC - SC 1m Yellow
 
34,44 lei
in stoc furnizor
DIGITUS DK-2533-05/3 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC OM3 5m
 
36,45 lei
in stoc furnizor
Digitus Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 2m
 
23,47 lei
in stoc furnizor
DIGITUS DK-2532-02/3 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / SC 2m OM3
 
39,75 lei
in stoc furnizor
Cablu FTP Digitus DK-1522-005, CAT.5e, Patch, 0.5m (Gri)
 
7,81 lei
in stoc furnizor
Patch Cord fibra optica, Digitus, LC / LC OM3 3m, Albastru
 
31,93 lei
in stoc furnizor