Luni-Vineri 9-16

Media Convertor

Cisco Module for MMF, SFP-10G-SR-S=
 
2.674,12 lei
in stoc furnizor
Ubiquiti Uf-Sm-1g-S 1.25gbps Sfp 1xlc (Single-Mode) 1310/1550nm...
 
138,81 lei
in stoc furnizor
TP-LINK Convertor RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M,...
 
173,22 lei
in stoc furnizor
Cisco 10gbase-Lr Module
 
16.529,34 lei
la comanda, in 15 zile
Ubiquiti Uf-Mm-1g 1.25gbps Sfp Sx-Lc (Multi-Mode Fiber) 850nm...
 
105,10 lei
in stoc furnizor
Convertor RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module...
 
94,84 lei
in stoc furnizor
ALLIED TELESIS Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST...
 
677,79 lei
in stoc furnizor
Ubiquiti Uf-Sm-10g 10gbps Sfp+ 2xlc (Single-Mode) 1310nm 10km -...
 
491,36 lei
in stoc furnizor
DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set
 
514,10 lei
in stoc furnizor
TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M,...
 
141,02 lei
in stoc furnizor
b-132
TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M,...
 
123,35 lei
in stoc furnizor
TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M,...
 
140,32 lei
in stoc furnizor
TP-LINK Convertor RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M,...
 
168,30 lei
in stoc furnizor
TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M,...
 
140,32 lei
in stoc furnizor
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
 
542,92 lei
in stoc furnizor
ALLIED TELESIS ATI SFP GBE, MMF, 2km, LF
 
480,88 lei
in stoc furnizor
Convertor Media D-Link DMC-300SCE
 
434,05 lei
in stoc furnizor
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseSX (SC) Multimode...
 
1.200,49 lei
la comanda, in 15 zile
Accesoriu retea Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet 1000Base-LX...
 
1.605,33 lei
in stoc furnizor
ALLIED TELESIS Desktop Mini Media Converter, 1000TX to
 
1.111,58 lei
in stoc furnizor
b-132
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000
 
536,04 lei
in stoc furnizor
Dell TRANSCEIVER,SFP,1000BASE-LX,1310NM WAVEL
 
1.564,69 lei
la comanda, in 15 zile
ALLIED TELESIS Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX SC...
 
595,28 lei
in stoc furnizor
ALLIED TELESIS 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media...
 
453,22 lei
in stoc furnizor